Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

Print Drukuj

Wystartowała rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej (KSAP) pod hasłem: Zmieniaj Państwo!
Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie lider, a Twoje ambicje wykraczają poza tabelki w Excelu – jesteś w dobrym miejscu.
KSAP poszukuje absolwentów wszystkich kierunków.
Niezależnie od tego, czy kończysz studia z historii, biotechnologii czy zarządzania – Twój unikalny punkt widzenia jest bezcenny dla nowoczesnej administracji.
Wybierając kształcenie stacjonarne w KSAP zyskasz m.in.:
  • Gruntowną wiedzę z finansów, prawa i zarządzania.
  • Naukę języków obcych (angielski, francuski i inne).
  • Wsparcie mentorów – najlepszych praktyków w kraju.
  • Finansową stabilność: stypendium 4900 zł brutto miesięcznie.
Na jakie korzyści możesz liczyć?
  • 18 miesięcy nauki i praktyki na najwyższym poziomie.
  • Stypendium 4900 zł brutto miesięcznie – bo inwestujemy w Twój potencjał.
  • 7 tygodni praktyk za granicą.
  • Gwarancja pracy i mianowanie na urzędnika służby cywilnej po zakończeniu.
Zapraszamy również na spotkania informacyjne online, podczas których będzie można dowiedzieć się szczegółowych informacji o programie i procesie rekrutacji:
  • 2 lipca 2026 r., godz. 18.00
  • 7 lipca 2026 r., godz. 18.00

​​​​​​
Informacje o publikacji dokumentu